• EE
  • RU
  • EN

K18 Peptide™ pH Formula Biomimetic Hairscience

Unistad siidiselt siledatest juustest, mis ei ole kahused ja takused? K18 juuksehooldus parandab juuksed vaid 4 minutiga! See on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning tervendamiseks eraldiseisva raviva juuksehooldusena. Taastab juuste elujõulisuse ja terve välimuse!

K18 juuksehooldus on mõeldud kõikidele juuksetüüpidele eriti just juuste värvimise, blondeerimise või keemilise töötlemisega seotud kahjustuste korral, et kahjustunud juustele anda tagasi kaunis ja terve välimus. Kõik me oleme kogenud juuksekahjustusi, mis on tingitud kas siis keemilisest töötlusest, mehaanilisest või kuumtöötlusest. Selle tagajärjel kaotavad juuksed oma algse sära ja elastsuse, mis oli olemas enne...
K18 on teadlaste ja Bio Inseneriteaduste professori Artur Cavaco Paulo ja tema meeskonna töö tulemus. Kümne aastaga kaardistasid nad kogu inimese keratiini genoomi juhindudes biomimeetilisest tehnoloogiast, mis moodustavad juuksekiu selle toimemehhanismid ja võime parandada juuksekiudu. K18 Peptide™ on omasuguste seas ainulaadne patenteeritud patent numbriga EP3058936A2 bioaktiivne peptiid, mis sillutab tee uue generatsiooni juuksehooldusesse.
Tulevik sündis tänu ühele patenteeritud peptiidile. Iga keemiline protsess millel on leeliseline keskkond lõhub sidemeid, mis hoiavad juukseid ilusana. K18 on esimene toode ajaloos, mis on võimeline looma uue sideme keratiiniahelas. Ta teeb seda tungides korteksisse ja taasluues disulfiidisidemed keratiiniahela redelites. Juus saab sel viisil parandatud - on tugev ja elastne.

MIS ON K18 PEPTIDE™
K18 peptiid on aminohapete ainulaadne ühend, mis tungib juuksekiudu ja taastab juuste disulfiidsidemed, mis on koduse ja salongis töötlemise tulemusena kahjustada saanud. See toime, mis taastab juuste elastsuse ja nooruslikkuse ilma, et seda oleks võimalik välja pesta on kliiniliselt tõestatud. Euroopa teadlaste töörühm lõi K18 peptiidi peale kümne aasta pikkust põhjalikku uurimistööd, mis hõlmas endas rohkem kui 1200 võimaliku aminohapete ühendi uurimist ja hõlmas kogu keratiinigenoomi, millest juuksekarv koosneb. K18 peptiid on eksklusiivselt K18 toodete omanduses.

TUTVU K18 PEPTIDE™ JUUKSEID TAASTAVA HOOLDUSEGA SIIT

✧Proovi järgi - Kas on võimalik 4 min. juuksed taastada✧

K18 Peptide Prep™ tootesari on välja töödatud selleks, et luua puhtam alusbaas hooldusteks, et muuta iga kasutuskord juuste tervist tõhusalt parandavaks kogemuseks. Juuste heaolu saab alguse nende puhtusest. Puhtal aluspõhjal jääb juuksevärv alati kaunilt elavam ning hooldus- ja viimistlustooted töötavad alati efektiivsemalt!

K18 Sügavpuhastav Detox šampoon 250ml

K18 Sügavpuhastav Detox šampoon 250ml

UUS! Ainulaadne Detox šampoon loob ideaalse aluse tervetele juustele pakkudes tõhusat sügavpuhastust.

30.36 € 39.95 € laos Vaata toodet
K18 pH-d Balansseeriv šampoon 250ml

K18 pH-d Balansseeriv šampoon 250ml

UUS! Optimeeritud peanahka- ja juukseid tasakaalustav pH-ga silendav šampoon igapäevaseks kasutamiseks.

30.36 € 37.95 € laos Vaata toodet
K18 Peptide™ Molecular Repair Hair Oil 30ml

K18 Peptide™ Molecular Repair Hair Oil 30ml

UUS! Kaalutu õli, mis tugevdab ja parandab juustel tekkinud kahjustusi + vähendab nö. särisemist ehk staatilist elektrit Teie juustes.

64.95 € laos Vaata toodet
K18 Peptide Prep™ Juuksemask 50ml

K18 Peptide Prep™ Juuksemask 50ml

Juuksemask muudab juuksed püsivalt siidiselt siledaks ja taastab katkised nõrgenenud juuksesidemed. 64.95 € laos Vaata toodet
K18 Peptide Prep™ Juuksemask 5ml

K18 Peptide Prep™ Juuksemask 5ml

Juuksemask muudab juuksed püsivalt siidiselt siledaks ja taastab katkised nõrgenenud juuksesidemed. 11.95 € laos Vaata toodet
Peapesu- ja massaažihari naistele

Peapesu- ja massaažihari naistele

Peapesuhari, mida saate kasutada nii duššiall pead pestes, kui ka niisama soovikorral peanahka masseerida.

6.95 € laos Vaata toodet
Peapesu- ja massaažihari meestele

Peapesu- ja massaažihari meestele

Peapesuhari, mida saate kasutada nii duššiall pead pestes, kui ka niisama soovikorral peanahka masseerida.

6.95 € laos Vaata toodet
Soovid olla kursis?   


Copyright® 2014 - 2024 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: trihholoogiasalong@gmail.com
Töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

login
Jälgi meid:
Aitäh: